NEDEN BİR WEB SİTEMİZ OLMALI ? BUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ?

Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen İnternet, hepimizi etkisi altına aldı.

Web siteleri İnternet üzerinde bir adres görevi görüyor ve bu dünya üzerinde hepimiz, ihtiyacımız olan web sitesini ziyaret ediyoruz.

Herkesi etkisi altına almış bu dünyada bizimde adresimiz olmalı ki herkes bize ulaşabilsin.

İş başvurularımızda web sitesinin önemini biliyor musunuz ?

Kurumsal bir şirket sahibi olduğumuzu düşünelim. İş başvurusu yapan 2 kişi arasında seçim yapıyor olsak aşağıdaki e-posta sahiplerinden hangisini seçerdik ?

Kesinlikle 2 numara dediğinizi duyar gibiyim çünkü hepimizi etkisi altına almış bir mecrada bireysel olarak yer alan kişi bizim şirketimizi kurumsal olarak daha ileriye götürebilir.

O halde web sitemiz iş hayatımızın bir parçası demek yanlış olmaz.

Örnek lokanta işletiyorsak web sitemiz sayesinde şehirde yaşayan insanlara ulaşabilir ve ürünlerimizi daha kolay tanıtabiliriz.

Facebook ve instagram gibi sosyal medya platformlarında yerel reklam verebilir, web sitemizin ziyaret edilmesini sağlayabiliriz.

Web sitemizi ziyaret eden insanlar lokantamızın ürünleri hakkında daha çok bilgiye sahip olacak ve bizi tercih edecekler.

Müşteriler için açık ve net bilgi vermek çok önemlidir. Web sitemiz sayesinde müşterilerimize hem görsel hemde yazılı olarak daha net bilgi verebiliriz.

Web sitemiz varsa kurumsallıkta sağlam bir temel attık. Kurumsal bir işletmenin müşterileri gözünde itibarının yüksek olduğunu biliyor musunuz ?

Evet itibarı yüksek bir işletmeye sahip olmak bizim mutlu olmamız demektir. 🙂

Eğer ki hayatta bir adım önde olmak istiyorsak kesinlikle web sitemizin olması gerekiyor.

Çünkü web sitesine sahip insanlar bu yarışı kazandılar ve kazanmaya devam ediyorlar.

Peki neden bizde bu yarışı kazanmıyoruz? Eğer ki bizde bu yarışı kazanmak istiyorsak yarın değil! hemen bugün bir web sitesine sahip oluyoruz.

Steve Jobs Diyor ki; Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir