Mail Problemine Son! Hem ÜCRETSİZ ! Hemde Kurumsal !

Merhabalar,

Biliyorsunuz ki Paylaşımlı sunucular üzerinde kullanılan mail sistemleri SPAM çıkışlarına önlem olarak kısıtlı olarak sunulmaktadır.

Kısıtlı olmasını geçelim ne yazık ki sorunda yaşıyoruz. En sık karşılaşılan sorun Mail gitmiyor – Mail gelmedi sorunlarıdır.

Kurumsal mail hosting paketlerine para vermek istemiyorsanız bence bu yazımızda yer alan önerimiz ile sizde çok sevineceksiniz.

YANDEX Kurumsal mail sistemi ile %99 mail sorunlarınızı çözeceksiniz. Yanlış duymadınız YANDEX Kurumsal mail sistemi dedim.

YANDEX Kurumsal mail sistemi dediysem [email protected] olarak kullanımdan bahsetmiyoruz [email protected] şeklinde maillerinizi kullanabilirsiniz.

YANDEX‘i Webmasterları desteklediği ve bizim yanımızda olduğu için tebrik ediyor ve kendisini destekliyoruz 🙂

 

Outlook Üzerinden Kullanım

Üstelik Outlook bağlantısı yapabilir ve Outlook üzerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. YANDEX Mail sistemi tamamen ÜCRETSİZ bir servistir. Bu servisin ileride ÜCRET ile satılacağını düşünmüyoruz ki satılsa bile bir Mail Hosting den daha ucuz olacağından hiç şüpheniz olmasın.

 

Mobil Uygulama ile 7/24 Takip ve Kolaylık!

Dahası var Android ve İOS mobil cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz Mobil uygulaması mevcuttur. Bu sayede maillerinizi 7/24 evde – iş yerinizde – tatil yani İnternet bağlantınızın olduğu her alanda kullanabilecek ve takip edebileceksiniz. 🙂

 

İletici Özelliği ile Bir Adım Öndesiniz.

Bitti mi ? hayır bitmedi [email protected] olarak oluşturacağınız  mail adresine gelecek tüm mailleri Şirketiniz içinde departmanlara yönlendirebilirsiniz bu sayede tüm mailleri takip etmek yerine bir tane mail üzerinden tüm mailleri takip edebilirsiniz. 😉

 

%99 İNBOX Garantisi ( Artık SPAM Derdine Son! )

Sonuçta YANDEX tabii ki %99 İNBOX garantisi sunacak arkamıza YANDEX gibi bir firmayı aldığımıza göre maillerimizi anında istediğimiz yere ulaştırabiliriz. 😉

Kısacası YANDEX Kurumsal mail sistemine sizinde geçme vaktiniz gelmedi mi ? şiddetle tavsiye ederiz ki YANDEX Kurumsal mail sistemi sizin için bulunmaz hint kumaşı 🙂

 

%99 Güvelik ÜCRETSİZ Antivirüs Koruması!

Yandex.Mail, Dr. WEB  antivirüsün koruması altındadır. Yanlış duymadınız YANDEX Mail sistemi ÜCRETSİZ antivirüs koruması sağlamaktadır.

Bu kadar hizmet ÜCRETSİZ sizde bu hizmeti artık tercih etmelisiniz 🙂

YANDEX Kurumsal Mail sistemi nasıl kurulur yakında bununla ilgili yazımızı blog sitemiz üzerinde paylaşacağız.

Sizde Yandex Kurumsal Mail kurulumu yaptırmak isterseniz bizden destek alabilirsiniz.

https://www.anindahosting.com/ek-hizmetlerimiz.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir