Linux Hosting Paketlerimiz Hakkında!

Merhaba,

Firmamız üzerinden alacağınız Linux hosting paketlerimiz hakkında bu makalemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

SSD Disk Kullanıyoruz!

Tüm sunucularımızda olduğu gibi Linux hosting ve Windows hosting paketlerimizin bulunduğu sunucular üzerinde SSD Disk kullanıyoruz.

SSD Disk sayesinde daha hızlı veri alışverişi yapabiliyorsunuz. SSD disk sunucularımız sayesinde disk yanması ve disk bozulması gibi problemleri %99 engellemiş olduğumuzu biliyor musunuz?

SSD Diskler diğer disklerden daha uzun ömürlü olduğu için yanma, ömür doldurma gibi problemleri daha az ve hiç yaşamadığımızı bilmenizi isteriz.

 

Litespeed Teknoloji Kullanıyoruz!

Firmamız sunucularının daha hızlı olması ve apache problemlerini aşmak için Litespeed teknolojisi kullanmaktadır. Üstelik Hosting ve Reseller hosting sunucularımızda Litespeed teknolojisini tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

CloudLinux Teknolojisi Kullanıyoruz!

Linux hosting sunucularımız üzerinde size tahsis ettiğimiz kaynağın başka bir müşterimiz tarafından kullanılmaması için CloudLinux teknolojisi kullanıyoruz bu sayede kaynak kullanımı yapan hesap tespit edilerek kendi kaynağının dışına çıkmaması sağlanmaktadır.

CloudLinux ile birlikte kullandığımız diğer bir özellik ise CageFS özelliği bu sayede her hesap kendine ait bir klasör içinde tutulmakta olup, başka bir hesabın klasörüne erişimi engellenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir