Hosting Paketlerimiz Hakkında!

Merhaba,

SSD Disk kalitesinde hem linux hosting hem windows hosting hizmetini bizim firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hosting hizmetleri 7/24 uptime monitörleri ile takip edilmekte olup, en ufak kesintide müdahale edilmektedir.

 

DESTEK SİSTEMİMİZ HAKKINDA!

Firmamız 09:00 – 23:30 Mesai saatleri içinde destek taleplerinize anında cevap sağlamaktadır. Problemleriniz yazılımsal – sunucusal olmak ile birlikte bilgimiz dahilinde en kısa zamanda çözülmektedir.

 

KONTROL PANELİ HAKKINDA!

Dünyada en çok kullanılan hemde kullanışlı kontrol paneli cPanel kullanılmaktadır. Linux Web Hosting paketlerimiz üzerinde cPanel kontrol panelini ÜCRETSİZ kullanabilirsiniz.

 

Dünyada en çok kullanılan hemde kullanışlı kontrol panellerinden bir diğeri Plesk kontrol panelidir. Windows Web Hosting paketlerimiz üzerinde ÜCERTSİZ plesk kontrol paneli kullanabilirsiniz.

 

KREDİ KARTI ÖDEME VE TAKSİT İMKANI!

Firmamız müşterilerinin daha kolay, hızlı ve güvenilir ödeme yapması için Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı sağlamaktadır. Üstelik 9 Aya kadar taksit yapma imkanınız mevcuttur. Taksitlendirme işlemlerinizde vade farkı bulunmamakta olup, bu fark ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

HOSTİNG PAKETLERİMİZ!

Hosting paketlerimizi aşağıdaki linkler üzerinden inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları  0 850 302 58 42 numaralı telefon üzerinden sorabilirsiniz.

 

https://www.anindahosting.com/linux-web-hosting.html

https://www.anindahosting.com/windows-web-hosting.html

https://www.anindahosting.com/linux-pro-hosting.html

https://www.anindahosting.com/windows-pro-hosting.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir